Działalność społeczna

Wartość to nie tylko pomnażanie majątku.

Od wielu lat wspieramy świat kultury, sportu, architektury i sztuki.

Dzięki naszemu wsparciu przeprowadzona została rewitalizacja Mauzoleum Kindlerów w Pabianicach, zabytku klasy światowej wpisanego na prestiżową listę World Monuments Fund.

Jesteśmy koproducentem filmu ”Wesele” (2021) wybitnego polskiego reżysera Wojtka Smarzowskiego, przyczyniliśmy się do rozwoju polskiej kinematografii nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Z dumą wspieramy różne inicjatywy niosące pomoc najbardziej potrzebującym uczestnicząc między innymi w działaniach WOŚP, domów kultury, szkół, jak również finansując wydarzenie muzyczne Międzynarodowy Festiwal ”Muzyka Świata” oraz Towarzystwo Muzyczne im. Karola Nicze.

Nie pozostajemy obojętni na potrzeby publicznej służby zdrowia czego wyrazem jest sfinansowanie zakupu karetki pogotowia dla Pabianickiego Centrum Medycznego.

Wspieramy również działalność sportową jako główny sponsor sekcji motorowej PTC Pabianice oraz wieloletni sponsor Miejskiego Towarzystwa Koszykówki w Pabianicach.

Należy wspomnieć też o wartości jakie niesie piękno, dlatego jesteśmy wielokrotnym sponsorem konkursu piękności ”Miss Polonia”

oraz najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego w Polsce ”The look of the Year”, czy Balu charytatywnego ”Piękna z przesłaniem”, w którym piękno motywowało dobro i zdobyło środki finansowe na pomoc dzieciom w Ghanie.

Ważnymi uczestniczkami tego wyjątkowego wydarzenia były obecna Miss Świata - Karolina Bielawska oraz ówczesna Miss Świata Vanessa Ponce de Leon z Meksyku.

Wydarzenie organizowała Fundacja Omeny Mensah we współpracy z biurem Miss Polonia.

WESELE

Jesteśmy zaszczyceni możliwością współtworzenia historii polskiej kinematografii na najwyższym światowym poziomie, będąc jednym z kluczowych koproducentów filmu „Wesele” z 2021 roku, reżyserii Wojtka Smarzowskiego.

wesele key id main 34 quad scaled

Mauzoleum Kindlerów
w Pabianicach

Współfinansujemy rewitalizację Mauzoleum Kindlerów w Pabianicach, które po rewitalizacji oprócz funkcji liturgicznej ma stać się również miejscem wielu, różnych wydarzeń kulturalnych

IMG 93401 scaled

PTC JANTOŃ

Jesteśmy sponsorem sekcji motorowej klubu PTC Jantoń, który prowadzi działalność edukacyjną ucząc młodzież bezpiecznej jazdy na motocyklu oraz charytatywną m.in. rozwożąc paczki dla dzieci z domów dziecka i wyprawki szkolne. Świadczymy naszą pomoc dla klubu również w zakresie marketingu, dbając o jego dobry wizerunek.

ptc 1

WOŚP 2022

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie trzeba nikomu przedstawiać. Pomagać to ogromna radość, dlatego nie mogło nas tu zabraknąć. Pabianice zebrały aż 200,656 złotych!

272000461 1973457599501551 3280805920893393538 n

Międzynarodowy Festiwal Muzyka Świata

Od lat wspieramy to wydarzenie, dzięki któremu wzbogacamy lokalną kulturę o znajomość muzyki z całego świata. Na festiwalu mieliśmy już gości z najdalszych części globu jak np. Iran czy Argentyna.

73287725 3082450141827090 1582896813822705664 n

Bal Piękna z przesłaniem
dla Omenaa Foundation

Wielki Bal "Piękna z przesłaniem" zorganizowany przez biuro Miss Polonia i Hotel Narvil Conference & Spa dla Fundacji Omenaa Mensah był wydarzeniem w którym piękno motywowało dobro - dzięki licytacjom udało się uzbierać 200 tysięcy złotych przeznaczonych na cele charytatywne dla potrzebujących dzieci.

Bal piekna z przeslaniem screen