Nieruchomości

portfolio

50 000 m2 powierzchni w przygotowaniu i realizacji.

Nieustannie poszerzamy portfel nieruchomości realizując ambitne
i nowoczesne projekty w sektorze prywatnym i komercyjnym.
Aktualnie w przygotowaniu mamy mieszkania i apartamenty,
domy jednorodzinne, apartamenty wakacyjne, powierzchnie biurowe
oraz magazynowe w Łodzi, Pabianicach i Juracie.

Biurowiec JF INVEST

Projekt najnowocześniejszego biurowca klasy premium w Pabianicach. Unikatowa i zarazem minimalistyczna architektura autorstwa architekta Tomasza Krotowskiego o powierzchni 4000 m2.

Gotowa 1 scaled

"Lido" Jurata

Projekt odnowy Hotelu Lido, który powstał w latach 1932-33 i cieszył się dużą popularnością ze względu na swoją nowoczesność i ekskluzywność w ówczesnych czasach.

lido 1000px min

Traugutta 7 Łódź

Projekt prestiżowej rezydencji w centrum Łodzi. Unikatowa koncepcja, łącząca w sobie funkcje komercyjne i mieszkaniowe zlokalizowana jest w odradzającym się centrum Łodzi.

a5 1 1024x951 1

N1012:
Narutowicza 10/12 Pabianice

Rezydencja znajduje się 120m od nowego centrum Pabianic. Projekt autorstwa wybitnej pracowni architektonicznej – Architekci Marciniak i Witasiak, których portfolio budują takie inwestycje jak Manufaktura, czy przebudowa zespołu fabrycznego na Księżym Młynie w Łodzi.

a5

Osiedle Wymysłów Francuski

Prestiżowe osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowane w zacisznym i otoczonym pięknymi krajobrazami Wymysłowie Francuskim pod Łodzią. Został zaprojektowany od podstaw, a jego koncepcja urbanistyczna ma wielki potencjał rozwoju. Na terenie inwestycji powstaną obiekty rekreacyjne i kulturalne, szerokie alejki, chodniki, drogi rowerowe, infrastruktura dla dzieci oraz nowoczesny park z małą architekturą wpisaną w krajobraz przyrodniczy lasów, łąk, rzeki oraz stawów.

wymyslow min

Osiedle Borkowice

Rodzinne i nowoczesne osiedle 56-ciu domków skandynawskich pod Łodzią. Zaprojektowano je zgodnie z filozofią Hygge łączącą w sobie w najlepszy sposób minimalizm z przytulną, domową atmosferą.

borkowice min

Osiedle Markówka

Unikatowe i minimalistyczne osiedle w Markówce. Urządzone na podstawie indywidualnej koncepcji ubranistycznej. To nowoczesne budownictwo ze stylowo wykończonymi w drewnie i cegle klinkierowej elewacjami oraz dużymi przeszkleniami.

markowka min

SBU

SBU (small business unit) to nieruchomości jednomodułowe tworzące atrakcyjną, nowoczesną przestrzeń dopasowaną do potrzeb małej produkcji, powierzchni magazynowych oraz biurowych w wysokim standardzie. To nowe spojrzenie na potrzeby branży e-commerce oraz inkubatorów start - up'ów łączy w sobie cechy funkcjonalne i wizualne.

sbu

w przygotowaniu

- 250 mieszkań i apartamentów,
- 250 domów jednorodzinnych,
- 200 apartamentów wakacyjnych,
- 2700 m2 powierzchni biurowej,
- 3600 m2 powierzchni magazynowej.

633ae124 e01d 431c a0ad e56a2bb062e6 scaled